SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN


Maslak Hastanesi
  • ODALARODALARHastanemizde standart oda ve suit oda bulunmaktadır.
  • OTOPARKOTOPARKHastanemizde otopark bulunmaktadır.
  • CAFECAFEHastanemizde Cafe Aplus hizmet vermektedir.
  • ATMATMHastanemizde ATM bulunmaktadır.
  • KUAFÖRKUAFÖRHastanemizde kuaför bulunmaktadır.
  • İBADETHANEİBADETHANEHastanemizde ibadethane bulunmaktadır.
  • ULAŞIMULAŞIMHastanemize nasıl ulaşabileceğinizi görmek için lütfen tıklayınız.

İstanbul'un Merkezinde Bir Konum

Acıbadem Maslak Hastanesi, İstanbul'un iş ve finans merkezi olan Maslak'ta, merkezi ve ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Hastaneye karayolunun yanı sıra metro ile de ulaşılabiliyor. 2009 yılında kapılarını açan Acıbadem Maslak Hastanesi tıbbın tüm dallarında hizmet veriyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Maslak Hastanesi, SGK kapsamında Acil, CyberKnife, Kardiyoloji, KVC, Radyasyon Onkolojisi ve Tıbbi Onkoloji dallarında anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

40.000 M²  Kapalı Alan

Ormanlık bir alanda kurulan ve 40.000  M² kapalı alana sahip olan Acıbadem Maslak Hastanesi; renkleri, aydınlatması, peyzajı ve iç mimarisi ile ferah bir anlayışla inşa edildi. 191 yatak kapasiteli hastanede, 27 yoğun bakım yatağı ve 9’u ileri seviyede steril 15 ameliyathane yer alıyor. Hastane ayrıca, akıllı bina teknolojisine de sahip.

Medikal Teknolojiler

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tüm branşlarda güncel teknolojiye sahip medikal teknolojiler kullanılıyor. 4 Boyutlu Meme Ultrasonografi, Tüm Vücut MR, Tek Doz Radyoterapi, Force CT, Truebeam, 3 Boyutlu Tomosentezli Mamografi, PET/BT, cerrahide kullanılan da Vinci robotu, tüm vücuttaki tümörlerin tedavisinde kullanılan radyocerrahi sistemi CyberKnife, MR Ultrason Füzyon ve Biyopsi Sistemi bu cihazlar arasında.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde hastalığın özellikleri ve hastanın ihtiyaçları göz önünde tutularak oluşturulmuş birimler bulunuyor. Bu özel birimlerin arasında; Meme Sağlığı, Robotik Cerrahi, Obezite, Tüp Bebek, Kalp Sağlığı, Check-Up birimleri yer alıyor. Hastane ayrıca Baş Ağrısı Kliniği, Cinsel İşlev Bozuklukları Kliniği, Diyabet Kliniği ve Uyku Bozuklukları Kliniği ile de hastalara hizmet sunuyor

“Kağıtsız ve Dosyasız” Hastane

Acıbadem Maslak Hastanesi'nde hasta, tanı ve tedavisi sırasında gerekli durumlarda ikinci görüş için uzmanlık dallarına kolaylıkla erişilebiliyor. Bu işlemler hastane içinde dolaşmadan yapılabiliyor.

Teknolojik altyapısı tamamen dijital olan Acıbadem Maslak Hastanesi, her türlü tıbbı bilginin elektronik kayıt sistemiyle, güvenli şekilde doktora ve hastaya sunulduğu “kağıtsız ve dosyasız hastane” olmayı amaçlıyor.

Özellikli Merkezler

Onkoloji Merkezi  Robotik Cerrahi Merkezi  Meme Sağlığı Merkezi Obezite Merkezi 
Tüp Bebek Merkezi Omurga Sağlığı Merkezi Kalp Sağlığı Merkezi Sporcu Sağlığı Merkezi
Migren Tedavi Merkezi

Acıbadem Sağlık Grubu hastanelerinde birçok tıbbi birimi tek bir çatı altında toplayan "multidisiplinler" yaklaşımla tanı ve tedavi yöntemlerinin uygulandığı Özellikli Merkezler bulunmaktadır.

Medikal Cihazlar

TRUEBEAM CYBERKNIFE  İntraoperatif Radyoterapi  da VINCI 
PET CT  EXCIMER LAZER FEMTO Katarakt Lazer PET CT 
PET CT  3 TESLA MR TÜM VÜCUT MR 3 BOYUTLU TOMOSENTEZ ÖZELLİKLİ DİJİTAL MAMOGRAFİ
4 BOYUTLU MEME ULTRASONOGRAFİ MR ULTRASON FÜZYON VE BİYOPSİ SİSTEMİ PET CT  DSA (Dijital Anjiyografi)
ENDOULTROSONOGRAFİ ENDOBRONŞİYAL  ULTRASONOGRAFİ EOS (3D İskelet Sistemi Görüntüleme)

Odalar

Farklı İhtiyaçlara Özel Odalar

Hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış odalar bulunmaktadır. Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar tüm ihtiyaçlara özel hizmetler sunulmaktadır.

King Suit A Tipi Suit B Tipi Suit Standart Oda

Otopark

Hastanemizin büyüme inşaatı nedeniyle otoparkımız sadece acile gelen hastalarımız için hizmet vermektedir.

İnşaat süresince aracınızı Darüşşafaka yolu üzerindeki TİM otoparkına park edebilir veya hastanemizdeki vale hizmetinden faydalanabilirsiniz.

ATM

Acıbadem Maslak Hastanemizin zemin kat çıkışında, otopark içerisinde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

Kafeterya

Lezzetin Adresi: CafeAPlus

Maslak CafeAPlus, Türk ve dünya mutfağının zengin çeşitliliğini geniş ve ferah ortamında misafirlerine sunmaktadır. Diyet yemek çeşitleri, mevsime göre balık çeşitleri, zengin kahvaltı seçenekleri, birbirinden farklı pasta ve tatlılarının yanı sıra küçük misafirlerini düşünerek hazırladığı çocuk menüsüyle her yaştan kişinin damak tadına hitap etmektedir. CafeAPlus, geniş ve ferah oturma alanı, İstanbul manzaralı terası renkleri, tasarımı, hizmet kalitesi ve güler yüzlü çalışanlarıyla misafirlerinin mümkün olduğunca kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaktadır. Aplus menüsü için tıklayınız.

Kuaför

Hasta ve yakınlarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulan Acıbadem Maslak Hastanesi'nde profesyonel bir ekip tarafından kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonu cumartesi dahil haftanın 6 günü, 7:30 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hastalığı nedeniyle kuaför salonuna gelemeyen misafirler, kuaförlük hizmetini odalarında da alabilmektedir. Hastanemizde doğum yapan annelere özel, bir kereye mahsus olmak üzere ücretsiz fön çekimi yapılmaktadır.

İbadethane

İbadethanelerimiz 1. ve 2. yatan hasta katları ile B4 hasta katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Ulaşım

Özel Aracınız ile Asya Yakasından Geliyorsanız

Tem otoyolunu tercih ederseniz; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü geçtikten sonra, Sarıyer tabelasını takip ederek, Sarıyer kavşağından sağa dönünüz ve Sarıyer istikametine doğru ilerlerken Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz. D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz, Boğaziçi köprüsünü geçtikten sonra, Levent sapağından sağa dönerek Maslak - Sarıyer istikametine ilerleyin. Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.


Özel Aracınız ile Avrupa Yakasından Geliyorsanız

Tem otoyolunu tercih ederseniz; Fatih Sultan Mehmet köprüsüne gider gibi hareket ederek, köprüden önce Levent - Maslak - Sarıyer tabelasını takip ediniz ve Maslak - Sarıyer istikametine doğru tam sağdan giriniz. Maslak - Sarıyer istikametine ilerleyerek Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz. D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz, Avcılar - Topkapı - Mecidiyeköy güzergahından gelirken Etiler - Levent sapağından sağa dönünüz. Maslak - Sarıyer istikametine ilerleyerek Darüşşafaka girişinden hemen sonra sağda hastanemize ulaşabilirsiniz. Özel aracı ile gelen hastalarımız için ücretli otoparkımız mevcuttur


Metro ile Geliyorsanız

Yenikapı - Hacıosman metro hattının Darüşafaka durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Geliyorsanız

25T Sarıyer - Taksim

29C Tarabya Üstü - Kabataş

Otobüslerini kullanarak Fatih Parkorman durağında ininiz. Hastanemiz hemen durağın karşısındadır.

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Ziyaret Saatleri: Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00-22.00 arasındadır. Olası sağlık risklerini düşünerek lütfen 6 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak kabul etmeyiniz.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir.

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

 

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...